Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

ÖRS MEDYA 

 

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Yunus Örs
info@bursadasaglik.net 

 

Editörler / Editors

Ercan Tokuç
ercan.tokuc@bursadasaglik.net

Ahmet Ercan
ahmet.ercan@bursadasaglik.net

Eren Şentürk
eren.senturk@bursadasaglik.net

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Sinem Yılmaz
sinem.yilmaz@bursadasaglik.net

 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Mustafa Güngör

 

Mali Müşavir / financial advisor

Emre Demir

 

Reklam /  Advertise

Ayşe Yılmaz
info@bursadasaglik.net

 

Adres

Yunuseli mh. 625. sk. No: 45 Osmangazi / Bursa

E-Mail : info@bursadasaglik.net

 

YER SAĞLAYICI

ÖRS MEDYA / AKTİF BİLİŞİM

YAYIN İLKELERİ

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. bursadasaglik.net Sağlık portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Sağlık portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. bursadasaglik.net , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

bursadasaglik.net adlı sağlık sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan 'içerik sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz 'uyar ve kaldır' prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİFE konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, kurum ya kuruluşlar info@bursadasaglik.net mail adresinden bize ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz  tarafımızdan incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

bursadasaglik.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

bursadasaglik.net