• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bursa’da 2019’un Son, 2020’nin İlk  Bebekleri Dünyaya Geldi

Bursa’da 2019’un Son, 2020’nin İlk Bebekleri Dünyaya Geldi

Bursa’da 2019’un son, 2020’nin ise ilk doğan bebekleri belli oldu. Bursa Şehir Hastanesi’nde 2019’un son bebeği Fatıma Zehra olurken , 2020’nin ise ilk doğan bebeği Recep Arda oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ,AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa İl Sağlık Müdürü Halim Ömer Kaşıkçı aileleri Bursa Şehir Hastanesi’nde ziyaret etti .

Başkan Aktaş, ikinci çocukları 2019 yılının doğan son bebeği olarak kayıtlara geçen Semra – Mustafa Top çiftini ziyaret etti. Çocuklarına Fatıma Zehra adını veren Top çiftine çiçek veren ve küçük Fatıma Zehra’ya altın takan Başkan Aktaş, yeni yılın ilk bebeğini de hastanede karşıladı. Başkan Aktaş’ın ziyareti sırasında 2020’nin ilk bebeği de dünyaya geldi. Öznur – Nihat Uysal çifti Recep Arda adını verdikleri ikinci bebeklerinin sevincini Başkan Aktaş ile birlikte yaşadı. Başkan Aktaş, bebeğe altın takarken, Uysal çiftine de bebekleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl diledi.

Çok daha güzel olacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni yılın ilk dakikalarında yaptığı açıklamada 2020’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi. Sadece bir gün değil, 365 gün boyunca yaptıkları ziyaretleri bu gece de sürdürdüklerini kaydeden Başkan Aktaş, “Bu gecede taksici esnafımızla, vatandaşlarımızla bir araya geldik. 2019’un son, yeni yılın ilk bebeğini hastanede karşıladık. Yeni doğan yavrularımıza hayırlı uzun ömürler diliyorum. Şunu söyleyebilirim hem yerelde hem genele 2020, 2019’dan çok daha güzel olacak. Ulaşımdan altyapıya her alandaki yatırımlarımızla bu doğan yavrularımıza sağlıklı bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz” dedi.

Ziyarete Başkan Aktaş ile birlikte katılan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman da yeni doğan bebeklere sağlıklı bir ömür dilerken, yeni yılın Bursa ve Türkiye için hayırlar getirmesini diledi.

yeniyılınilkbebegi2 yeniyılınilkbebegi3 yeniyılınilkbebegi4 yeniyılınilkbebegi5

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun