• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kokoreç severler için yeni bir mekan yeni bir alternatif: Metropol Kokoreç

Kokoreç severler için yeni bir mekan yeni bir alternatif: Metropol Kokoreç

“Bir kere tatmak ve ondan sonra yorum yapmak gerekiyor. Tatmadan yorum yapmak bu eşsiz lezzete ve çalışanlara haksızlık olur düşüncesindeyim. Kim ön yargısız yerse müptelası olacağı bir üründür.”
YEMEK KÜLTÜRÜNÜN BİR PARÇASI; KOKOREÇ

LEZZETİNİ BİLMEK İÇİN BİR KERE TADILMALI
“kokoreci sevmem veya yemem diyenin düşünceleri sadece tadana kadar. Tattıktan sonra o da bu lezzetin müptelası oluyor” diyen  Metropol Kokoreçcisi Aziz Usta, “İşte işin sırrı burada. Bir kere tatmak ve ondan sonra yorum yapmak gerekiyor. Tatmadan yorum yapmak bu eşsiz lezzete ve çalışanlara haksızlık olur düşüncesindeyim. Kim ön yargısız yerse müptelasız olacağı bir üründür” dedi.

KOKOREÇ BİR DAMAK TADIDIR

Kokorecin bir damak tadı olduğunun altını çizen Metropol Kokoreçcisi Aziz Usta, bu nedenle bu tattan vazgeçemeyen insanların olduğunu belirtiyor. spor severler ve lezzet düşkünlerine heryelpazede müşterinin kokoreç yemek için geldiğini dile getiren Aziz Usta, “Bu kokoreç sevgisinin, sevdasının bir göstergesidir. Eğer insanlar günün her saatinde kokoreç yemek istiyorsa bunun başka izahı yoktur” dedi.

ÖNEMLİ OLAN SAĞLIK VE HİJYEN

Kokoreçte önemli olanın sağlık ve hijyen olduğunu dile getiren Aziz Usta, şöyle konuştu: Kokoreç deyip geçenler bir daha düşünmeli. Çünkü sağlık, hijyen ve güvenilirlik varsa eşsiz bir lezzettir ve sağlık açısından da faydalıdır. içinde birçok besinde bulunmayan sağlık açısından faydalı vitaminler vardır. Metropol Kokoreç olarak bu noktada çok titiziz. Sağlık ve hijyen bizim için önceliklidir. Müşterilerimiz de bunun farkında. Açılalı 45 gün oldu ve kısa sürede spor severler ve lezzet düşkünlerine  Metropol Kokoreç’in farkını gösterdik.”

KOKOREÇ SAĞLIKLI MEKANLARDA YENMELİ

Kokorecin bir damak tadı olduğunun altını çizen  Metropol Kokoreçcisi Aziz Usta, sözlerini şöyle tamamladı: “Kokoreç olmazsa lezzet açısından eksik olur. Kokoreci yemeyen bilemez. Seven insan için bu lezzetin olmaması eksikliktir. Bursa’da tüm kokoreç sevdalılarını metropol kokereçe bekleriz dedi

ARKAN LTD ŞTİ bünyesinde

Odunluk Mah. Kazım Karabekir Cad. No:8   Nilüfer/Bursa

hizmet vermekteyiz

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun