• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İNEGÖLLÜLER YENİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDEN MEMNUN

İNEGÖLLÜLER YENİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDEN MEMNUN

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin resmi açılışı 22 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa’daki toplu açılışta Diş Hastanesi’ni de açacak.

Yeni binasına taşınan İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, binlerce vatandaşa modern ve son teknoloji cihazlarla hizmet vermeye başladı.
Bursa Kamu Hastaneler Birliğine bağlı olarak hizmet veren merkezin yöneticisi Dt.Tahsin Hasan Hasanoğlu, “Günlük ortalama 475 poliklinik gerçekleştiğini ve merkezde toplam 23 tabibin görev yaptığını” söyledi.
Dt. Hasanoğlu, “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde protez, diş tedavisi, dolgu, kanal tedavisi, porselen kaplama gibi tedavilerin yapıldığına dikkat çekerek, İnegöl’ümüze ve vatandaşlarımıza en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Merkezimizde son teknoloji cihazlar kullanılıyor. Dinlenme Salonlarından tutunda LCD televizyonlara kadar tüm otomasyon sistemleri hastalara en konforlu ve en kaliteli hizmeti vermek üzere kurulmuş durumda. Yeni hizmet binamıza bu yıl Haziran ayının sonunda taşındık 4 ay gibi kısa bir sürede merkezimizde 39 bin poliklinik hizmeti verildi. Yaklaşık 8000 panoramik periapikal film, 12000 dolgu ve kanal tedavisi, 6500 protez ve 7000 diş çekimi işlemi yapıldı.” dedi.
GECE 24.00’E KADAR HİZMET VERİLİYOR.
Baştabip Dt. Hasanoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Merkezimizde hafta içi gece 24:00’e hafta sonu da 17:00 saatlerine kadar nöbetçi doktorlarımız hizmet vermekte. Ayrıca Arapça, Rusça, Kürtçe ve İngilizce dillerini bilen personellerimiz sayesinde merkezimize başvuran yabancı hastalarda rahatlıkla muayene olabilmektedir. Yeni binamızda engelli hastalarımız içinde özel engelli polikliniğimiz mevcuttur. Tüm engelli vatandaşlarımıza MHRS’ den bağımsız olarak muayene ve röntgen laboratuvar gibi birimlerde de öncelikli hizmet olanakları sunulmaktadır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun